Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

KARATE DIRŽAI

KARATE KIMONO DIRŽAI

Čia rasite Jums tinkantį karate kimono diržą. Galima įsigyti įvairių spalvų ir kelių ilgių.

Diržų spalvų reikšmės:

Baltas kimono diržas - kaip švarus, baltas lapas ant kurio dar niekas neatvaizduota. Balta spalva simbolizuoja mokinius, kurie yra tik susipažinę su pradiniais kovos elementais.
Geltonas kimono diržas - tai saulės šviesa. Geltona spalva simbolizuoja mokinius, kuriems prasidėjo nauja karatė meno supratimo diena kūne ir dvasioje.
Oranžinis kimono diržas - tai besileidžiančios saulės spalva. Ji pažymi tuos mokinius, kuriems saulės šviesa apšvietė sąmonę ir jų technika bręsta, artėja prie naujų matomų aukštumų.
Žalias kimono diržas - tai augalų, miško spalva, žyminti tuos mokinius, kurie jau geba perdirbti dienos šviesą (mokytojo suteiktas žinias). Augantis miškas - tai tobulėjanti karatė technika, tvirtėjanti kovotojo dvasia.
Mėlynas kimono diržas - tai dangaus, vandenyno, horizonto tolių spalva. Mėlyna spalva simbolizuoja mokinius, kurių tikslas karatė pažinime siekia horizonto, dvasia artėja prie gilumos, tai yra prie visiško pasišventimo kovos menui.
Rudas kimono diržas - tai žemės spalva, patikimumo, pastovumo simbolis. Rudas diržas pažymi mokinius, kurių karatė technika jau patikima, kovos dvasia pastovi. Šie mokiniai kūnu ir dvasia pasiruošę eiti budo keliu, bet dar nėra karatė meistrai. Tai gerai įdirbta žemė į kurią galima sėti grūdus.
Juodas kimono diržas - tai nakties spalva, kuri atėjo pasibaigus pirmai dienai, prasidėjusiai geltona dienos šviesa, perėjusiai į oranžinę besileidžiančios saulės šviesą, prisotinusią žalios augalų spalvos, patyrusią dangaus, vandenyno, horizonto gilumą, įgijusią gerai įdirbtos žemės spalvą. Juodą diržą ryši karatė meistras, kuris pasiekė kūno ir dvasios harmonijos laipsnį, reikalingą toliau žengti budo keliu.Rodoma 1 - 3 iš 3

Dovanų čekis
TOP

Kategorija: KARATE DIRŽAI

10,00 € (su 21 % PVM)
 
(0)
KIMONO DIRŽAS
-12%

Kategorija: KARATE DIRŽAI

5,19 € (su 21 % PVM) 5,90 €
 
(0)
KIMONO DIRŽAS TOKAIDO WKF

Kategorija: KARATE DIRŽAI

12,00 € (su 21 % PVM)
 
(0)

Rodoma 1 - 3 iš 3

Ypatingos prekės

Dovanų čekis
Top
10,00 € (su 21 % PVM)
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau