Krepšinio apranga leidžia identifikuoti save kaip komanda, didinti komandos dvasią ir suteikti žiūrovams galimybę lengvai atpažinti mylimus komandų narius dalyvaujančius žaidime. Tinkama krepšinio uniforma padidina žaidėjų komfortą žaidžiant žaidimą. Bėgant metams standartinė krepšinio žaidėjų apranga kietėsi - gana sunkią medžiagą pakeitė labai lengvas audinys. Šių dienų krepšinio dvipusė ar vienpusė apranga žaidėjams gaminama iš lengvos sintetinės medžiagos, kuri ne tik leidžia odai kvėpuoti, tačiau ir nevaržo judesių, suteikia lengvumo jausmą. Apranga gaminama iš greitai drėgmę išgarinančios ir sportininko kūnui leidžiančios kvėpuoti medžiagos, kuri užtikrina maksimalų komfortą. Jau įprasta, kad dažna krepšinio komandą siekianti išsiskirti, ne tik „margina“ krepšinio aprangą žaidėjų vardais, numeriais ar logo, tačiau ir kuria išskirtinį aprangos dizainą.

Krepšinio aprangų dizainas. Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę naujos kartos krepšinio aprangoms turėti platų spektrą spaudos bei dizaino pasirinimą. Tačiau nereikėtų pasimesti galimybių jūroje ir renkantis krepšinio aprangos marginimo technologiją atkreipti į šiuos pagrindinius aspektus:

  • Aprangų marginimui renkantis sublimacinės spaudos technologiją, kurios pagalba audinys dažomas, visuomet bus sunkiau užsakyti papildomų krepšinio aprangų vienetų ar koreguoti jos dizainą, atsiradus naujiems komandos nariams, remėjams ar tiesiog norint koreguoti aprangos dizainą po kurio laiko. Tačiau šios aprangos, kurios yra kurtos pagal užsakovo dizainą ir viziją, suteikia daugiau išskirtinumo, yra ilgaamžės ir aukštos kokybės. Sublimacija dizaineriams suteikia visišką kūrimo laisvę. Pats sublimacijos procesas susideda iš šių pagrindinių fazių: pagaminamas vektorinis sportinės aprangos dizainas, klientui jį patvirtinus jis yra spausdinamas plataus formato printeriu ant specialaus sublimacijai skirto popieriaus. Atspausdintas dizainas yra dedamas ant audinio ir spaudžiamas su termo presu. Termo preso pagalba dažai virsta garais ir nudažo audinį. Lieka paskutinis etapas – siųvimas. 

  • Dažniausiai profesionalios krepšinio komandos renkasi krepšinio aprangą, kuri yra marginama termo spauda. Tai sutaupo daug laiko, jei pasikeičia žaidėjas ar atsiranda naujas remėjams ir norima jo logo papildyti krepšinio aprangą. Taip pat, ši spaudos technologija sutrumpina krepšinio aprangos gamybos laiką. Šis spaudos būdas puikiai tinka nesudėtingų logotipų, simbolių ar kitų grafikos elementų spausdinimui ant tekstilės. Užrašas ir logotipas, kurį norite spausdinti ant krepšinio aprangos, pirmiausia ploterio pagalba yra išpjaunamas iš specialios medžiagos. Tuomet karštu presu pernešamas ant aprangos medžiagos. Perkeltas piešinys yra prikaitinamas ir  yra ilgaamžis. Šis marginimo būdas yra idealus vienetinių užrašų, atvaizdų, logotipo ženklinimo būdas.

  • Jeigu nesate išrankūs ir norite pigiausio ir greičiausio būdo džiaugtis nauja krepšinio apranga, tuomet turėtumėte ją išsirinkti ir įsigyti jau iš turimų modelių. Greitai ir lengvai termo spaudos pagalba uždedami numeriai, žaidėjų vardai. Tai labiausiai tinkantis ir patinkantis variatas krepšinio megėjų komandoms. Aprangų spalvų gama ir modeliai tikrai nenuvils ir kiekviena komanda ras sau priimtiniausią variantą. 

Linkime jums būti išskirtiniais ir krepšinio aikštelėse skinti pergales.
Mielai prisidėsime prie jūsų įvaizdžio ir pergalių.
Mūsų siūloma krepšinio aprangų asortimentą rasite ČIA. Gaminame krepšinio aprangas pagal jūsų poreikius ir dizainą. Tereikia susisiekti su mūsų komanda ir galėsite džiaugtis kokybiška krepšinio apranga.