Prekių katalogas

Maisto papildas izotoniniam arba hipotoniniam gėrimui

 • Maisto papildas izotoniniam arba hipotoniniam gėrimui

  Kaina 14 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • ISOdrinx - tai koncentruoti milteliai izotoninio ar hipotoninio gėrimo paruošimui. Skirtas energijos ir organizmo skysčių bei vitaminų balanso palaikymui treniruotės metu. Sudėtyje esantys vitaminai padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei yra svarbūs normaliai energinių medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklai.

  VARTOJIMAS: Izotoninis gėrimas paprastai vartojamas fizinio krūvio metu, kuris trunka iki 1 val. laiko, hipotoninis – virš valandos laiko

  Kiekis - 400 ml. Skoniai: citrinų, greipfruto, obuolio. (parašykite pastabose kokio pageidaujate)

  PARUOŠIMO BŪDAS: norint pasigaminti hipotoninį gėrimą - 35 g miltelių skiesti su 750 ml vandens (osmoliariškumas mažiau nei 250 mOsm/kg). Norint pasigaminti izotoninį gėrimą 35 g miltelių skiesti su 500 ml vandens (osmoliariškumas 275 to 305 mOsm/kg). 1 pilnas kaušelis = 35 g produkto. Atidarius, laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C ir suvartoti per 2 mėnesius. Prieš atidarant pakuotę, ją suplakite.

  Sudėtyje esančių vitaminų naudingos charakteristikos:

  Vitaminas C - svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei yra svarbus normaliam kolageno formavimui, normaliai kaulų, kremzlių, dantenų, odos funkcijai ir normaliai kraujagyslių funkcijai palaikyti. Vitaminas C gerina geležies absorbciją.

  Vitaminas E - padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

  Tiaminas (vitaminas B1) - svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai, normaliai nervų sistemos veiklai, svarbus normaliai širdies veiklai bei psichologinei būklei palaikyti.

  Riboflavinas (vitaminas B2) - padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, svarbus normaliai energinių medžiagų, nervų sistemos veiklai, gleivinių būklei palaikyti. Riboflavinas taip pat yra svarbus normaliai raudonųjų kraujo kūnelių ir odos būklei palaikyti bei normaliai geležies apykaitai.

  Niacinas (vitaminas B3) - svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklai, normaliai psichologinei būklei, normaliai gleivinių, odos būklei būklei palaikyti. Niacinas taip pat padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

  Pantoteno rūgštis (vitaminas B5) - svarbi normaliai steroidinių hormonų, vitamino D ir kai kurių neuromediatorių sintezei ir apykaitai. Padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei yra svarbi normaliai protinei veiklai.

  Vitaminas B6 - svarbus normaliai cisteino sintezei, normaliai energinių medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklai, baltymų ir glikogeno apykaitai. Vitaminas B6 taip pat yra svarbus normaliai psichologinei būklei palaikyti, raudonųjų kraujo kūnelių kraujodarai, normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti. Padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, reguliuoja hormonų aktyvumą.

  Biotinas - svarbus normaliai nervų sistemos veiklai, psichologinei būklei palaikyti, normaliai plaukų ir odos būklei palaikyti.

  Folio rūgštis – padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

  Vitaminas B12 - svarbus normaliai energinių medžiagų, normaliai nervų sistemos veiklai, psichologinei būklei palaikyti, raudonųjų kraujo kūnelių kraujodarai, imuninės sistemos veiklai. Vitaminas B12 taip pat padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

  Pastaba. Visi šie teiginiai yra patvirtinti Europos maisto saugos tarnybos (EFSA).