Prekių katalogas

Karate diržai

 • Čia rasite Jums tinkantį karate kimono diržą. Galima įsigyti įvairių spalvų ir kelių ilgių.

  Diržų spalvų reikšmės:

  Baltas kimono diržas - kaip švarus, baltas lapas ant kurio dar niekas neatvaizduota. Balta spalva simbolizuoja mokinius, kurie yra tik susipažinę su pradiniais kovos elementais.
  Geltonas kimono diržas - tai saulės šviesa. Geltona spalva simbolizuoja mokinius, kuriems prasidėjo nauja karatė meno supratimo diena kūne ir dvasioje.
  Oranžinis kimono diržas - tai besileidžiančios saulės spalva. Ji pažymi tuos mokinius, kuriems saulės šviesa apšvietė sąmonę ir jų technika bręsta, artėja prie naujų matomų aukštumų.
  Žalias kimono diržas - tai augalų, miško spalva, žyminti tuos mokinius, kurie jau geba perdirbti dienos šviesą (mokytojo suteiktas žinias). Augantis miškas - tai tobulėjanti karatė technika, tvirtėjanti kovotojo dvasia.
  Mėlynas kimono diržas - tai dangaus, vandenyno, horizonto tolių spalva. Mėlyna spalva simbolizuoja mokinius, kurių tikslas karatė pažinime siekia horizonto, dvasia artėja prie gilumos, tai yra prie visiško pasišventimo kovos menui.
  Rudas kimono diržas - tai žemės spalva, patikimumo, pastovumo simbolis. Rudas diržas pažymi mokinius, kurių karatė technika jau patikima, kovos dvasia pastovi. Šie mokiniai kūnu ir dvasia pasiruošę eiti budo keliu, bet dar nėra karatė meistrai. Tai gerai įdirbta žemė į kurią galima sėti grūdus.
  Juodas kimono diržas - tai nakties spalva, kuri atėjo pasibaigus pirmai dienai, prasidėjusiai geltona dienos šviesa, perėjusiai į oranžinę besileidžiančios saulės šviesą, prisotinusią žalios augalų spalvos, patyrusią dangaus, vandenyno, horizonto gilumą, įgijusią gerai įdirbtos žemės spalvą. Juodą diržą ryši karatė meistras, kuris pasiekė kūno ir dvasios harmonijos laipsnį, reikalingą toliau žengti budo keliu. 

  Skaityti daugiau
  Kaina
  Sutaupykite
  Kaina
  Sutaupykite
  Kaina 14 
  16  Sutaupykite
  KIMONO DIRŽAS Baltos, geltonos, oranžinės, žalios, mėlynos spalvos


  100% medvilnės kimono diržas. Galima įsigyti įvairių spalvų ir ilgių. 

  Kaina 620 
  Sutaupykite 080 
  Kimono diržas Rudos, juodos spalvos

  100% medvilnės kimono diržas. Galima įsigyti įvairių spalvų ir ilgių. 

  Kaina 620  - 12