Prekių katalogas

GRINDŲ RIEDULYS, LAKROSAS

 • GRINDŲ RIEDULYS, GRINDŲ RIEDULIO LAZDOS, GRINDŲ RIEDULIO LAZDA, GRINDŲ RIEDULIO VARTAI, GRINDŲ RIEDULIO KAMUOLIUKAI, ŽOLĖS RIEDULIO LAZDOS, ŽOLĖS RIEDULIO KAMUOLIUKAI, GRINDŲ RIEDULIO INVENTORIUS, GRINDŲ RIEDULIO PREKĖS INTERNETU

   

  Grindų riedulys – komandinė sporto šaka, populiariausia Skandinavijos šalyse. Grindų riedulys – ledo ritulio vasarinis variantas.

  Tai sporto šaka tinkanti suagusiams ir vaikams, vyrams ir moterims, berniukams ir mergaitėms. Grindų riedulys išsiskiria paprastumu, leidžia aktyviai leisti laisvalaikį ir fiziškai lavintis skirtingo amžiaus žmonėms. Skirtingai negu kitos sporto šakos, grindų riedulys yra bekontaktinis sportas, žaidžiant naudojamos plastikinės arba anglies pluošto lazdos ir lengvas plastikinis kamuoliukas.

  Sporto šaka skirtingose šalyse turi skirtingus pavadinimus – salibandy, innebandy, unihockey, bet labiausiai paplitęs – floorball. 

  Lakrosas – komandinė sporto šaka, kurioje žaidėjai naudoja raketlazdę su tinkleliu jos gale, skirtu sugauti, nešti ir mesti kamuoliuką į priešininkų komandos vartus. Laimi komanda, kuri įmeta kamuoliuką į priešininkų komandos vartus.