Skandinavų kompanija atstovaujanti Tarptautinę Neįgaliųjų Federaciją (BISFed), kuri daugiau kaip 30 metų kuria ir pristato sporto inventorių, specialius poreikius turintiems, žmonėms ir sportininkams. Specialūs produktai - rankų darbo, todėl yra lengvi, konkretūs ir apskaičiuoti maximaliam rezultatui pasiekti.
Bočia – rutulių sportas. Dėl savo universalumo populiarus tarp vaikų, senjorų ir ypač tarp neįgaliųjų. Nuo 1988 m. įtrauktas į Parolimpines žaidynes. Bočia žaidžiama tarp individualių varovų, poromis arba komandomis. Kiekviena pusė turi savo spalvos odinius rutulius (mėlynos arba raudonos). Žaidimo tikslas – numesti rutulį kuo arčiau baltojo rutulio. Standartinės aikštelės išmatavimai 12,5 m × 6 m.
Golbolas yra žaidimas, žaidžiamas dviejų komandų, kurių kiekvieną sudaro trys žaidėjai ir ne daugiau kaip trys atsarginiai žaidėjai. Žaidimas vyksta 18 m x 9 m aikštėje, padalintoje vidurio linija į dvi lygias dalis. Žaidimo tikslas įridenti kamuolį į priešininkų komandos vartus, kuri savo ruožtu stengiasi to išvengti. Vartų ilgis kiekvienoje aikštės pusėje yra 9 m. Iš kietos gumos pagamintame kamuolyje yra skylutės, pro kurias kamuoliui judant girdisi jame esančių skambaliukų garsas.
Golbolo taisykles nustato Tarptautinė aklųjų sporto federacija (IBSA).
Šoudaunas atsirado po Antrojo pasaulinio karo kaip vien iš reabilitacijos priemonių kare regėjimo netekusiems kariams ir išpopuliarėjo Amerikoje bei Skandinavijos šalyse. Šoudaunu Lietuvoje susidomėta 2001 metais. Šoudaunas nuo įprasto stalo teniso skiriasi tuo, kad žaidėjai dėvi apsauginius akinius ir rankų apsaugas. Teniso kamuoliukas yra plastikinis, 6 cm skersmens, jo viduje – geležiniai rutuliukai, pagal kurių skleidžiamą garsą tenisininkas nustato, kur kamuoliukas yra. Raketės taip pat neįprastos – stačiakampės, ne ilgesnės nei 30 cm, iš kurių 10 cm užima rankenėlės kotas. Žaidimas žaidžiamas nuo stačiakampio stalo su įvarčių kišenėmis abiejuose galuose bei centrine pertvara. Žaidimo tikslas yra mušti kamuoliuką per stalą po centrine pertvara į varžovo vartus, kai tuo tarpu varžovas turi stengtis apsisaugoti nuo įvarčio.
LASF nuo 2005 metų organizuoja tiek Lietuvos, tiek tarptautinius šoutdouno turnyrus. Šoudaunas – sparčiai populiarėjanti aklųjų sporto šaka. Tikimasi, kad šoudaunas bus įtrauktas į parolimpinių žaidynių programą.