Prekių katalogas

LAUKO TENISO RAKETĖ DUNLOP FX500 (27") G3

 • LAUKO TENISO RAKETĖ DUNLOP FX500 (27") G3

  Kaina 161 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Dunlop FX 500 - tai greitis, galia ir komfortas! Jei ieškote manevringos raketės, kuri padėtų greitai užsimoti ir tinkamai užsukti kamuoliuką, tuomet ši raketė būtent Jums! Ištobulintos technologijos padeda tiksliau smūgiuoti, sumažina vibraciją, padidina stabilumą ir taip užtikrina komfortą žaidimo metu. 

  POWER BOOST dėka žaiskite su didesne galia ir komfortu. Nauja įvorių išdėstymo struktūra sukuria didesnį atmušimo plotą, taip padidinant galimybę kontroliuoti savo smūgius.

  POWER BOOST FRAME GEOMETRY - didesnė galia ir stabilumas. Aerodinaminė galingos galvos forma, moderniai atrodantis kotas su platesniu raketės kaklu užtikrina didesnį stabilumą.

  FLEX TOUCH - tai KURARAYPLASTICS CO. LTD unikalus, naujas, aukštos kokybės termoplastinio elastomero junginys raketei suteikiantis daugiau elastingumo ir geriau spolina vibraciją.

  SONIC CORE - dėka atlikite stipresnius, švaresnius smūgius ir jauskite didesnį komfortą! Ši itin elastinga medžiaga slopina smūgį ir iki 37% sumažina rėmo vibraciją, todėl smūgiuojant jaučiamas didesnis komfortas, sumažėja traumų tikimybė.

  POWER GRID - geresnis valdymas, daugiau galios ir sukimosi. PowerGrid String Tech - sukuria 30% didesnį atmušimo plotą tolygiai paskirstydama galią po visą stygų tinklą, todėl kamuoliuką lengviau smūgiuoti į raketės viršų.

  Raketės parduodamos nestyguotos.