Prekių katalogas

Paplūdimio tinklinio kamuolys Mikasa BV550C

 • Paplūdimio tinklinio kamuolys Mikasa BV550C

  Kaina 129 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • MIKASA BV550C-WYBR paplūdimio tinklinio kamuolys Beach Pro sukurtas aukščiausio lygio FIVB (Tarptautinė tinklinio federacija) ir CEV (Europos tinklinio konfederacija) sporto renginiams. MIKASA Beach Pro modelis yra oficialus FIVB varžybų kamuolys, tokių kaip: Olimpinės žaidynės, Pasaulio ir Europos čempionatai, jų turai ir etapai.

  Naujos kartos MIKASA BV550C-WYBR rinkoje pakeičia VLS300 kamuolį. Naujausio kamuolio debiutas įvyko 2023 m. sausio 26 d. Dohoje (Kataras) vykusiame finaliniame pasaulinio „Pro Beach Tour” etape. Kamuolys sukurtas pagal geriausių žaidėjų ir trenerių atsiliepimus bei naujomis MIKASA inovacijomis, aplinkai draugiškomis technologijomis.

  Naujojo paplūdimio kamuolio savybės, palyginus su VLS300, yra geresnis atsparumas vandeniui, paviršius su įdubimais, kuris skirtas pagerinti sukibimą bei užtikrinti geresnį kamuolio valdymą ir tikslumą, o taip pat naujas ventilio mechanizmas, padidina sandarumą ir neleidžianti smėliui patekti į kamuolio vidų. Atnaujintas paviršiaus dizainas užtikrina gerą matomumą žaidimo metu. Naujai sukurta medžiaga kartu su patobulinta „TwinSTlock” siūlų technologija didina atsparumą vandeniui. Taip pat MIKASA BV550C sumažina savo poveikį aplinkai. Kamuolio gamyboje panaudoti sintetinė oda kartu su perdirbtu nailonu, bei dažai, kurių pagrindinis pigmento tirpiklis yra vanduo.

  Trijų spalvų derinys: geltona auksiniam smėliui, mėlyna beribiam dangui ir raudona kaitriai saulėj, simbolizuoja šią puikią sporto šaką – paplūdimio tinklinį.