Prekių katalogas

Sporto kompleksas vaikams OLIMPINIS iki 200kg

 • Sporto kompleksas vaikams OLIMPINIS iki 200kg

  Kaina 579 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Tai universalus ir daugiafunkcinis sporto ir žaidimų kompleksas, skirtas vaikams nuo 3 metų. Jis yra saugus, naudojamas keliose skirtingose padėtyse, gali būti naudojamas kaip patalpoje, tai ir lauke. Papildomos kopėčios gali būti tvirtinamos prie bet kurio skersinio.
  Šis kompleksas pranoksta savo pirmtakus dydžiu, taip pat yra gaminamas iš didesnio skersmens vamzdžių. Atlaiko apkrovą iki 200 kg. 

  Vaikams ypatingai patiks pratimai ant strypo – ši papildoma vertikali atrama suteikė kompleksui „kietumą“ ir ganėtinai praplatino jo galimybes. Pasinaudojus šiuo strypu, galima greitai nusileisti į apačią, aplenkiant kopėčias, perlipti iš vienos komplekso pusės į kitą. Padėtyje „maniežas“, šis strypas pavirsta dideliu skersiniu (turniku) per jį galima perlipti, daryti kūlversčius, karstytis ir net stovėti ant jo ar juo vaikščioti, laikantis už komplekso šonų.
  Šiame komplekse yra ir mažas skersinis – galima mokytis daryti kūlversčius, nebijant nukristi iš didelio aukščio. Antros kopėčios su padidintais atstumais tarp laiptelių: galima ne tik užsiropšti į viršų, bet ir įlipti į vieną iš langelių. 

  Komplektacija:
  Metalinis karkasas,
  Sportinis kilimėlis/čiužinukas,
  Papildomos kopėčios.
  Komplekso išmatavimai pagrindinėje padėtyje:
  Aukštis: 135 cm
  Pagrindo plotis: 150 cm
  Pagrindo ilgis: 185 cm